PROGRAM

 

DATA
WYDARZENIE
CENA
MIEJSCE

Wtorek, 26.04

18.30

Laureat Grand Prix 2015 VEHEMENCE QUARTET gościnnie LESZEK MOŻDŻER
(Wojciech Lichtański – alto sax; Mateusz Śliwa – tenor sax;  Szymon Madej – drums; Alan Wykpisz – bass)


GERALD CLAYTON TRIO

(Gerald Clayton – piano, Harish Raghavan – bass; Henry Cole – drums)


ARCHIE SHEPP QUARTET feat. PIOTR WOJTASIK

(Archie Shepp – saxophones, voc.; Tom McClung – piano; Wayne Dockery – bass, Steve McCraven – drums)

120, 100, 70

IMPART,
sala teatralna

23.30

JORIS TEEPE QUARTET „JORISATION”
(Joris Teepe – bass; Howard Curtis – drums; Orrin Evans – piano; Johannes Enders – sax)


JAM SESSION

 wstęp wolny

IMPART,
sala kameralna

 Środa, 27.04

18.30

DAREK OLESZKIEWICZ, JOHN ABERCROMBIE, MARC COPLAND, JOEY BARON


NIK BÄRTSCH. RONIN
(Nik Bärtsch – piano; Kaspar Rast – drums; Thomy Jordi – bass; Sha – sax, bass clarinet)


MURRAY, ALLEN, CARRINGTON POWER TRIO 
(David Murray, Terri Lyne Carrington, Geri Allen)

120, 100, 70

IMPART,
sala teatralna

23.30

DMITRY BAEVSKY QUARTET
(Dmitry Baevsky – sax; Jeb Patton – piano; Mike Karn – bass; Joe Strasser – drums)


JAM SESSION

 wstęp wolny

IMPART,
sala kameralna

Czwartek, 28.04

15.00

KONKURS NA INDYWIDUALNOŚĆ JAZZOWĄ ‚2016

IMPART,
sala kameralna

18.30

BILLY CHILDS JAZZ CHAMBER ENSEMBLE
(Billy Childs – piano, Carol Robbins – harp, Ben Monder – guitar, Hans Glawischnig – bass, Steve Wilson – sax, Jeff Ballard – drums)

z kwartetem smyczkowym:

Marta Sochal Matuszyk – I violin,Tomasz Kulisiewicz – II violin, Katarzyna Płachta Styrna – viola, Bożena Papała – cello

 


VOLCAN feat. GONZALO RUBALCABA
(Horacio „El Negro” Hernandez, Jose Armando Gola)


ADAM PIEROŃCZYK / JEAN PAUL-BOURELLY / ORLANDO LE FLEMING/ JOHN B. ARNOLD

 120, 100, 70

IMPART,
sala teatralna

23.30

NAHORNY TRIO 
(Włodzimierz Nahorny – piano; Mariusz Bogdanowicz – bass; Piotr Biskupski – drums)


JAM SESSION

wstęp wolny

IMPART,
sala kameralna

Piątek, 29.04

15.00

KONKURS NA INDYWIDUALNOŚĆ JAZZOWĄ ‚2016

IMPART,
sala kameralna

18.30

A TRIBUTE TO JAN JOHANSSONJAN LUNDGREN with MATTIAS SVENSSON & STRING QUARTET
(Jan Lundgren – piano; Mattias Svensson – double bass; + STRING QUARTET)


IREK WOJTCZAK „FOLK FIVE” QUINTET

(Irek Wojtczak – saxophones, bass clarinet; Tomasz Dąbrowski – trumpet; Piotr Mania – piano; Adam Żukowski – double bass; Kuba Staruszkiewicz – drums)


THE COOKERS


(Billy Harper – sax; Eddie Henderson – trumpet; Jaleel Shaw – alto and soprano sax; David Weiss – trumpet; George Cables – piano; Cecil McBee- bass; Billy Hart – drums)

120, 100, 70

IMPART,
sala teatralna

23.30

CONFUSION PROJECT 
(Michał Ciesielski – piano; Piotr Gierszewski – bass guitar; Adam Golicki – drums)


JAM SESSION

wstęp   wolny

IMPART,
sala kameralna

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (Galeria Impart)WYSTAWA OKŁADEK MAGAZYNU JazzPRESSWYSTAWA PLAKATÓW KONKURSOWYCH

 

ŚWIATOWY DZIEŃ JAZZU

Sobota 30.04

 
18:00

RAPSODIE BARBARE – MICHEL AUMONT et le GRAND ORCHESTRE armorigènE

II OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WYSTĘP LAUREATA GRAND PRIX JAZZ NAD ODRĄ 2016


III URSZULA DUDZIAK

(Łukasz Poprawski – sax; Artur Gierczak – guitars; Paweł Tomaszewski – piano; Krzysztof Pacan – bass guitar; Robert Luty – drums)


IV TOMASZ STAŃKO – LESZEK MOŻDŻER – ZOHAR FRESCO – VITOLD REK – TADEUSZ SUDNIK


V JAZZANOVA feat. PAUL RANDOLPH


VI NONKEEN feat. NILS FRAHM

 

ROTUNDA LWÓW I WROCŁAW

MARINITA & AMIR SHAHSAR

USEIN BEKIROV BAND & LAURA MARTI

„DZYGA JAZZ QUINTET”

KUBA STANKIEWICZ THE MUSIC OF BRONISŁAW KAPER

KEN VANDERMARK/MARK TOKAR/KLAUS KUGEL

 

 ROTUNDA JAZZ UNION

MILO KURTIS Orkiestra NAXOS

YAROSH ORGAN TRIO w składzie: Przemysław Jarosz, Tomasz Pruchnicki, Kajetan Galas

ANDRZEJ OLEJNICZAK BASK QUARTET

Andrzej Olejniczak – saxes, Angel Unzu – guitar, Gonzalo Tejada – acoustic bass, Juan Manuel Urriza – drums
JANUSZ BRYCH & FREE ELECTRONS  

KONIKIEWICZ@TRANSGROOVE TRIO

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (kuluary Hali Stulecia)

GIEŁDA PŁYT I WYDAWNICTW MUZYCZNYCH

WYSTAWA: “3xJAZZ, listen, see & feel” – JANUSZ RÓŻAŃSKI & DUBIEL VITRUM

 

 50

HALA STULECIA

 

Ceny biletów:

IMPART (26-29 kwietnia)

Koncerty w sali teatralnej – 120 zł (pierwsze 16 rzędów), 100 zł (pod balkonem), 70 zł (balkon)

Koncerty w sali kameralnej – wstęp wolny

HALA STULECIA (30 kwietnia)

50 zł ( miejsca nienumerowane)

W Hali Stulecia zostanie wyznaczona specjalna strefa dla osób niepełnosprawnych, przed kupnem biletu prosimy o kontakt pod adresem: rezerwacje@impart.art.pl

 

* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.