Lars Danielsson - oficjalna strona artysty

Platyna i złoto dla Możdżera i Danielssona!

Podczas środowego festiwalowego koncertu Lars Danielsson 5tet będziemy świadkami wyjątkowej ceremonii. Leszkowi Możdżerowi i Larsowi Danielssonowi zostaną wręczone symboliczne wyróżnienia prestiżowej niemieckiej wytwórni ACT, dla której obaj artyści nagrywają od lat.

quartado

Quartado oraz IM FANKI TIM w ramach Jazzu Nad Odrą w Trzebnicy!

W ramach festiwalu Jazz Nad Odrą, zapraszamy również na koncerty w Trzebnicy, już 16 kwietnia o godz. 19.00 w Sali Starostwa Powiatowego w Trzebnicy przy ulicy Leśnej zagrają dla miłośników jazzu Quartado oraz IM FANKI TIM z udziałem gości specjalnych.

NSIQ-C.Baszynski,B.Prucnal-fot. Piotr Banasik

Jazz nad Odrą: Otwarty Konkurs na Indywidualność Jazzową 2015!

Rokrocznie Konkurs na Indywidualność Jazzową, organizowany przy okazji międzynarodowego festiwalu Jazz nad Odrą, cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku do konkursu zgłosiło się aż 28 zespołów, spośród których do finałowej rozgrywki zostało zakwalifikowanych 8 wykonawców.

artyści3

51. Jazz nad Odrą. Klasyk wkracza w erę Możdżera

51. Jazz nad Odrą rozpocznie się 14 kwietnia 2015 roku i potrwa 7 dni, do poniedziałku, 20 kwietnia. Na większość spośród głównych koncertów tegorocznej edycji JnO zaprosimy miłośników jazzu do gościnnych sal wrocławskiego Impartu przy ul. Mazowieckiej 17.