regulamin

Regulamin uczestnictwa w 56. Jazzie nad Odrą (COVID-19)

Szanowni Państwo!

Podczas udziału w koncertach prosimy o przestrzeganie zaleceń przygotowanych na podstawie wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

 1. Zachęcamy do nabywania biletów online na stronie strefakultury.pl.
 2. Decydując się na kupno biletów w kasach stacjonarnych, rekomendujemy płatności bezgotówkowe. Kasy biletowe Impartu są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-18.00, a także dwie godziny przed wydarzeniami.
 3. Zachęcamy do przybycia na miejsce wydarzenia na nie później niż 15 minut przed jego rozpoczęciem.
 4. Osoby oczekujące na wejście do Impartu prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości. O zachowanie bezpiecznej odległości prosimy również osoby przebywające w budynku.
 5. Wejście do budynku Impartu jest możliwe tylko w maseczkach zakrywających nos i usta (obowiązek nie dotyczy widzów do lat czterech). Nos i usta powinny być zasłonięte przez cały czas Państwa pobytu w Imparcie.
 6. Przy wejściu do budynku prosimy o zdezynfekowanie rąk.
 7. Przy wejściu do sal odbywa się bezdotykowa kontrola biletów.
 8. W wydarzeniach odbywających się w Imparcie można uczestniczyć jedynie po złożeniu podpisanego oświadczenia, że według swojej wiedzy nie jest się osobą zakażoną i nie przebywa się na kwarantannie. Oświadczenie można pobrać ze strony Strefy Kultury Wrocław, a następnie wydrukować i przynieść ze sobą. Osobom, które nie mają możliwości pobrania oświadczeń, udostępnimy druki przy wejściu do Impartu.
 9. Złożenie oświadczenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych w zakresie określonym w „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”.
 10. Pracownicy obsługi widza pracują w rękawiczkach oraz maseczkach lub przyłbicach.
 11. Przed, w trakcie i po każdym wydarzeniu toalety, klamki i poręcze są dezynfekowane.
 12. Udostępniamy połowę miejsc zgodnie ze schematami widowni. Bezpośrednio obok siebie mogą usiąść osoby z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia, członkowie rodziny oraz osoby z niepełnosprawnością w towarzystwie opiekuna.
 13. Zakup biletu na wydarzenie jest równoznaczny z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.