Letnia Scena Impartu x JnO: Jose Torres & Proyecto Latino

Słoneczne piątkowe popołudnie 21 sierpnia z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców osiedla Kuźniki. Na tamtejszym ryneczku wrocławian rozgrzali Jose Torres & Proyecto Latino. Charyzmatyczny Jose i towarzyszący mu muzycy wystąpili dla rekordowej w skali całego projektu publiczności.

W repertuarze znalazły się utwory znane z kultury zarówno hiszpańskiej, a także kubańskie szlagiery, znane i lubiane na całym świecie, które popularyzowały kulturę rodem z gorącej wyspy Kuby. Pomiędzy utworami Jose wprowadzał w ich tematykę, opowiadał kubańskie anegdoty, wchodził w interakcję z gośćmi, dlatego zapewniamy, czyniąc energetyczny koncert jeszcze ciekawszym.

***

Letnia Scena Impartu to naturalna kontynuacja Mobilnej Strefy Kultury Wrocław. Serią koncertów plenerowych na wrocławskich osiedlach chcieliśmy podziękować mieszkańcom za stosowanie się do zaleceń i pozostawanie w domach podczas lockdownu. Projekt miał na celu także wsparcie wrocławskich muzyków, którzy na kilka miesięcy zostali pozbawieni możliwości koncertowania.