JazzOVA rozgrzewka przed 54. JNO

Jazz nad Odrą, ETNO CAFÉ Wrocław i OVO Wrocław zapraszają na jazzową rozgrzewkę przed 54 edycją Jazzu nad Odrą!

We wtorkowy wieczór jazz rozbrzmi w OVO Wrocław za sprawą formacji Adam Jarzmik Trio – zeszłorocznego laureata Grand Prix festiwalu Jazzu nad Odrą. Młoda grupa wywodzi się z Akademii Muzycznej w Katowicach. Jej lider – Adam Jarzmik – jest absolwentem klasy fortepianu oraz studentem kompozycji i aranżacji na katowickiej uczelni.

Wiosną zeszłego roku światło dzienne ujrzał ich pierwszy album zatytułowany „Euphoria”. Płyta wydana w prężnie rozwijającej się krakowskiej oficynie AudioCave otrzymała wiele pochlebnych recenzji od polskich krytyków muzycznych. Mimo fonograficznego debiutu, zaledwie kilka miesięcy później wytłoczony został drugi krążek z nowym repertuarem („Live at Radio Katowice”) – wydanie było częścią nagrody zdobytej w konkursie organizowanym w ramach Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Uwaga! Miejsce koncertu jest uzależnione od pogody. Jeśli będzie ciepło i przyjemnie to widzimy się na patio OVO Wrocław, jeśli warunki będą niesprzyjające – w restauracji OVO Bar & Restaurant w hotelu DoubleTree by Hilton. Na patio można wejść bezpośrednio od strony ul. Traugutta lub od ul. Podwale, a także przez hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw.

Partnerem koncertu i festiwalu Jazz nad Odrą jest ETNO CAFÉ Wrocław, którego jedna z kawiarni mieści się budynku Ovo. W czasie festiwalu będą na Was czekać niespodzianki od Etno Cafe, w tym festiwalowa kawa, która poza kawiarniami Etno pojawi się również w Imparcie.

Koncert jest również zapowiedzią letnich koncertów z cyklu #jazzOVO, które odbywają się w OVO Wrocław.

Zapraszamy do wydarzenia na Facebooku:  TUTAJ

24.04.2018
godz. 19, 20, 21
OVO Wrocław (Aleja Juliusza Słowackiego / Podwale 83)