Gastro Nocki na 54. Jazzie nad Odrą

Trzy ostatnie festiwalowe dni to propozycja dla wieloletnich fanów Jazzu nad Odrą – także tych, którzy nie zdążyli kupić biletów na tegoroczną edycję – oraz dla wszystkich, którzy po raz pierwszy chcą dołączyć do wielkiej jazzowej fety. Od 28 do 30 kwietnia przed Impartem działać będą specjalnie przygotowane strefy. W części gastronomicznej kulinarne specjały będą serwować dobrze już znane wrocławianom Gastro Nocki. Strefa chillout wypełniona będzie muzyką w wykonaniu najlepszych wrocławskich Dj’ów graną podczas specjalnych jazz sessions na plenerowej scenie.  Na plenerowy piknik jazzowy zapraszamy w dniach 28, 29 i 30 kwietnia od 14:00 do północy – wstęp wolny!

Strefa rekreacyjna, gdzie w godzinach 16:00-19:00 (przy sprzyjających warunkach pogodowych) odbędą się loty balonem na uwięzi, a w nich koncerty w konwencji silent disco. Strefa dla najmłodszych, w której w ruch pójdzie kreda i piasek, czyli rekreacja na świeżym powietrzu pod hasłem „Zabawa z kolorami”. Dodatkowo 29 kwietnia odbędzie się akcja znakowania rowerów, podczas której policja w godzinach 16:00-19:00 przeprowadzi akcję „Twój rower – twoja własność”.

Gastro Nocki w 2017 roku przeprowadzili we Wrocławiu prawdziwą gastro rewolucje – tyle osób nigdy do tej pory nie najadło się nocą we Wrocławiu tak dobrze! Latem 2018 szykują kolejne wyjątkowe wydarzenia. Na „jazzową edycję specjalną” zaprosili odważne wrocławskie restauracje, kreatywne indywidualne inicjatywy i najmodniejsze food trucki z całej Polski! Będzie jazzowo i smakowicie, bo wspólnie spędzimy noc przy pysznym jedzeniu!

Godziny funkcjonowania Gastro Nocek:

Sobota, 28 kwietnia 14.00-24.00
Niedziela, 29 kwietnia 14.00-24.00
Poniedziałek, 30 kwietnia 14.00-24.00

Informacje o restauracjach, które pojawią się podczas jazzowych Gastro Nocek są publikowane na wydarzeniu.  Wśród wystawców pojawia się miedzy innymi: Taszka, Słodki Chłopak, ZjemBao, Od Koochni, Mamicha, Kame, Incognito.