GIEŁDA PŁYT I WYDAWNICTW MUZYCZNYCH

JnO 2017 - giełda (2)
Światowy Dzień Jazzu 2016 w Hali Stulecia

30 kwietnia, od godz. 12.00 do ostatniego koncertowego dźwięku
Impart, Mazowiecka 17
Wstęp wolny

Jesteś fanem jazzu i kolekcjonujesz winyle, płyty CD lub kasety? Poszukujesz muzycznych nowości, a może po prostu chciałbyś porozmawiać o muzyce w przyjaznej atmosferze? 30 kwietnia, podczas Światowego Dnia Jazzu Polskiego, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na giełdę płyt i wydawnictw muzycznych w ramach 53. edycji festiwalu Jazz nad Odrą.

Giełda będzie doskonałą okazją, by uzupełnić swoją kolekcję płyt, poznać muzyczne i wydawnicze nowości, powymieniać się krążkami, czy spotkać się i porozmawiać w miłym towarzystwie. Atmosfera z pewnością będzie gorąca.

Tegoroczna giełda obfitować będzie w mnóstwo nowości, ciekawych i unikatowych wydawnictw. Będzie działał także festiwalowy boutique De’Moliki z gadżetami oraz płytami i wydawnictwami artystów występujących (nie tylko) na Jazzie nad Odrą. Swoje muzyczne książki wystawi Wydawnictwo C2, a Wrocławska Galeria Polskiego Plakatu zaprezentuje genialne postery ze swojej kolekcji. Wstęp na Giełdę jest wolny.

Dowiedz się więcej:
Zapraszamy wydawców, sklepy płytowe, kolekcjonerów płyt winylowych, kaset, płyt CD i DVD oraz innych nośników z muzyką, a także książek, plakatów, gadżetów i akcesoriów do zgłoszeń i rezerwacji stoisk.

Rezerwacja stoisk & info: Kuba Zasada, tel. 608 087 675, mail: jakubbbb1@tlen.pl

Organizatorzy: Biuro Wrocław 2016,  Sklep Muzyczny De’Molika, Dolnośląska Giełda Fonograficzna, Kolekcjoner Muzyczny